Makyaj Bazı

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
4 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

Makyaj Bazı

Makyaj bazı, uygulamaya başlamadan önce cilde uygulanan ve hem makyajı sabitlemek hem de ürünlerin cilt üzerinde en aktif konuma gelmesini sağlamak amacı ile kullanılan üründür. Fondöten ya da pudra uygulamasından önce cilde sürülen bu makyaj ürünü, cilt ile fondöten ve pudra arasında bir bariyer görevi üstlenmekte ve hem makyajın daha güzel görünmesini sağlamakta hem de gözeneklerin tıkanmasını önlemeye yardımcı olmaktadır.

Baz uygulaması ile pürüzlerin azaldığı gözlemlenmektedir. Bu nedenle baz uygulaması sonrasında kullanılan fondöten ya da pudra gibi ürünlerden daha başarılı sonuçlar alınmaktadır. Gün içerisinde yaşanan pul pul dökülme ve yağlı görünüm sorunları, fondötenlerin ve pudraların cilde direkt uygulanmasından kaynaklanmaktadır.

Makyaj Bazı Nasıl Uygulanmalıdır

Makyaj bazı uygulamasından önce, doğru baz seçimi, üründen verim alabilmek adına ilk adım olmalıdır. Kuru, yağlı, hassas ve karma ciltler için tüm markalar, farklı baz içerikleri sunmaktadır. öncelikle cilt tipine ve cilt sorunlarına yönelik bir baz seçimi yapılmalıdır. Uygulama sırasında ise ürün kesinlikle temiz cilde uygulanmalıdır. Bu nedenle makyaja başlamadan önce cilt temizleme ürünleri kullanılmalı ve yüz, kirden arındırılmalıdır.

Makyaj bazı, yüze, parmak uçları, fırça ya da sünger yardımı ile uygulanabilmektedir. Bu seçim tamamen kişiye bağlıdır. Ürün ne kadar ince sürülebilirse, o kadar başarılı olacaktır. Baz kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta, ürünün oldukça hassas yapıya sahip olan gözaltı derisinde kullanılmamasıdır. Uygulama sonrasında ise makyaja geçmeden, bazın tamamen kuruduğundan emin olunması gerekmektedir. Bu da ortalama 3 – 4 dakikada gerçekleşmektedir.

Makyaj Bazı Markaları

Son yılların en çok tercih edilen makyaj ürünleri arasında yer alan makyaj bazları, birçok firma tarafından, farklı cilt tiplerine yönelik olarak piyasaya sunulmaktadır. Pretty By Flormar, Golden Rose, Loreal Paris, Maybelline, Flormar, Max Factor ve Rimmel gibi ulaşılabilir ve güvenilir markaların tamamında farklı cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik baz ürünleri yer almaktadır.

Online sitemizde yer alan Makyaj kategorisinden makyaj bazı seçeneğini tıklayarak, bu markaların tamamına ait ürün seçeneklerini inceleyebilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?