Pudra

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
16 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

Pudra

Ten makyajının en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan Pudra, makyajı sabitlemek ve öncesinde kullanılan likit ürünlerin çizgileri belirginleştirmesini önlemenin yanı sıra, cilde mat bir görünüm kazandırma amacı ile kullanılmaktadır. Bu makyaj ürünü, fondöten üzerine kullanılabildiği gibi, tek başına kullanım için de uygun ürünler arasında yer almaktadır. Ciltte mat görünüm kazandırmaya yardımcı ürünlerden biri olmasından dolayı, özellikle yağlı ve karma cilde sahip kişiler tarafından en çok kullanılan makyaj ürünlerinden biridir.

Pudra Çeşitleri Nelerdir

Bu makyaj ürünleri yapılarına göre toz ve sıkıştırılmış olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Makyaj sabitleyici olarak kullanılan toz formlu çeşitler, cildi doğal bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. Bir diğer yandan bu ürün toz yapıya sahip olduğu için göz çevresi gibi hassas bölgelere de rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Sıkıştırılmış, bir diğer adıyla kompakt pudra çeşitleri ise özellikle dışarıda kullanım kolaylığı sunması ile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Toz seçeneklerine göre daha yoğun yapıda olan bu makyaj ürünleri daha yoğun matlaştırma ve kapatıcılık özelliği sunmaktadır. Özellikle T bölgesinde gün içerisinde oluşan yağlanmayı ve parlak görünümü azaltmak için tercih edilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Pudra Çeşitleri

Makyajın vazgeçilmezleri arasında yer alan bu ürünler, matlaştırma, bronzlaştırma, kapatıcılık gibi birçok farklı özellikte üretilmektedir. Makyaj ürünleri sunan tüm firmalarda bu ürün oldukça farklı çeşitlerde sunulmaktadır.

En çok tercih edilen pudra çeşitleri arasında ilk sırada L'Oréal Paris Back To Bronze Mat Bronzlaştırıcı yer almaktadır. %84 doğal içerikle üretilen bu ürünün içerisinde Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır ve kullanıcılarına matlaştırma ve bronz görünüm kazanma açısından yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Hem uygun fiyatı hem de gösterdiği yüksek performansı ile tercih edilen bir diğer ürün ise Rimmel Stay Matte Powder Long Lasting olmaktadır. Ürün içeriğinde yer alan doğal mineraller ve tozlar, pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olurken, 6 farklı renk seçeneği sunan seri, tüm cilt tonlarına uyum sağlamaktadır.

Online alışveriş sitemiz üzerinden kategoriler bölümünde Pudra seçeneğini tıklayarak, tüm marka ve seriler hakkında bilgi alabilir, güvenilir alışveriş standartlarında satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?